T36IB902SP
Product is no longer available
More information and services related to this product
1 / 0
Photo Nr. 1 of the product T36IB902SP
Photo Nr. 2 of the product T36IB902SP
Photo Nr. 3 of the product T36IB902SP
Photo Nr. 4 of the product T36IB902SP
Photo Nr. 5 of the product T36IB902SP
Technical Overview
Overall Appliance Dimensions (HxWxD) (in)
83 3/4 " x 35 3/4'' x 24"
Required Cutout Size (HxWxD) (in)
84" x 36" x 24_3_4_IN